Transport, Przewóz Poznań Wrocław , Wałbrzych ,Legnica ,Jelenia Góra, Kłodzko

Interesuje Państwa przewóz towaru po trasie Poznań - Wrocław,Legnica,Jelenia Góra,Kłodzko, Dolny Śląsk?

Potrzebują Państwo transport autem z windą z Poznania po Polsce lub z Wrocławia do Poznania,a może transport o podobnym profilu?

Realizaujemy przewozy całopojazdowe, dedykowane FTL , a także ładunki częściowe LTL np 2-3europalety, łączone,gdzie nie ma potrzeby wysyłania dedykowanego pojazdu i płacenia więcej za transport Poznań Wrocław.Możliwość podstawienia aut dostawczych o różnej zabudowie,auta z windą Poznań.

Ile kosztuje transport Poznań Wrocław ?

Cena transportu zależy od kilku czynników. Jeśli to możliwe wyceniamy przewozy TYLKO W JEDNĄ STRONĘ.To wymierna korzyść dla klientów.

Regularnie obsługujemy kierunek wielkopolska - dolny śląsk. Poprzez odpowiednia zarządzanie trasami aut , jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu korzystną cenę i krótkie terminy realizacji zlecenia , razem z możliwością transportu expresowego,czyli szybkie podjęcia ładunku do 2-3godzin i bezpośrednia dostawa do miejsca destynacji.

Taniej niż kurier przewozimy ładunki nietypowe np niestandardowe palety, towary np bramy, ogrodzenia,kilkadziesiąt kartonów, rolki, wszystkie ladunki większe od 2m.

Czy zachowujemy najwyższe możliwe standardy obsługi klienta?

Od kilku lat współpracujemy z dużymi frimami np Tesco , Elektrolux , Zepter i inne firmy handlowe,produkcyjne.Obsługujemy spedycje np Raben,Gefco,Rhenus,Yusen Logistics,Hartwig,inne

Obsługujemy także firmy logistyczne np Raben , Rohlig Suus , GEFCO , Yusen Logistic , Hartwig Gdynia to sprawia,że wypracowaliśmy najwyższe możliwe warunki współpracy w logistyce transportu. Realizaujemy dostawy w oknach czasowych , transporty w systemie JIT Just in Time np dla branży automotive.

Kogo obsługujemy?

Wykonujemy zlecenia dla różnej wielkości firm. Cenimy sobie małą i średnią przedsiębiorczość i chętnie pomożemy w realizacji i obłsudze transportu Państwa ładunków. Jesteśmy także partnerem,podstawiamy auta dla międzynarodowych,rozpoznawalnych marek.

Obsługujemy producentów, firmy handlowe, hurtownie , sklepy interentowe.

Przewozimy ładunki na paletach oraz niepaletyzowane.

Dostawy w okienkach czasowych np 2-3 godziny , pełna informacja o statusie ładunku, informacja o spodziewanej godzinie odbioru,dostawy.

Ubezpieczenie przewoźnika na ładunki.

Dostawy w systemie burta - burta oraz drzwi - drzwi. Auta z windami Poznań

 

 

 

Wybierz miasto: