Transport, przewozy Poznań Warszawa, Łódź,Płock,Kielce,Częstochowa.Przewóz towarów,mebli.

Obsługa transportu po trasie Poznań Warszawa, Łódź,Płock,Radom,Kielce,Lublin.Bus transport towarowy Poznań, Warszawa,Łódź.

Prowadzą Państwo małe, średnie przedsiębiorstwo i potrzebny jest skuteczny transport w konkurencyjnej cenie?GoCar transport Poznań Łódź Warszawa jest aleternatywą w tym zakresie.

Jakie ładunki przewozimy na trasie Poznań - Łódź - Warszawa?

Przewozimy ładunki drobnicowe dla firm i osób prywatnych np 2-3 europalety , nietypowe palety i towary luzem ( bramy, rury,meble,siatki,ogrodzenia itp)
Wykonujemy także przewozy i realizacje trnasportów całopojazdowych, dedykowanych FTL.

Ile kosztuje transport z Poznania do Warszawy,Łodzi,Radomia?

W zależności od terminów PRZEWOZY PŁATNE TYLKO W JEDNĄ STRONĘ, to wymierne korzyści dla Państwa.Znaczne obniżenie kosztów przesłania komponentów do produkcji, towaru do innej placówki firmy, towaru do klienta końcowego.Po ustaleniu terminów załadunku,rozładunku,wielkości ładunku i masy wyceniamy usługę przewozu.Przewozy towaru,mebli od 200pln.

Dla kogo jest nasza oferta??

Współpracujemy z przedsiębiorstwami każdej wielkości. Chętnie wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa,ale mamy także w porfolio znane rozpoznawlane marki handlowe. Każdego dnia podstawiamy auta dla dużych operatorów logistycznych i spedycji np Raben, Rohlig Suus, Yusen Logistic,Hartwig Gdynia i inne.

Oferujemy przewozy ładunków na aletach i niepaletyzowanych.

Przewozimy ładunki drobnicowe np 2-3-4 europalety w cenahc lepszych niż kurier po tej trasie.

Elementy powzej 2 metrów jesteśmy w stanie transportować w bardzo konkurencyjnych stawkach z kurierami.

Nasze standardy?

Poprzez kilka lat doświadczeń,setki wykonanych przewozów różnych klientów pozyskalismy doświadczenie,które w zestawieniu z naszą konkurencyjną ceną tworzą zwarty i bardzo atrakcyjną ofertę usług przewozowych. Stale pogłębiana wiedza i serwisowany regularnie tabor,to satysfkacja i terminowa realizacja Państwa zleceń.

 

 

 

Wybierz miasto: