Transport Poznań Czechy. Przewóz towaru,palet Czechy Poznań

Poszukujecie Państwo transportu towaru,palet z Czech do Poznania,Wielkopolski?
A może wysyłacie Państwo komponenty produkcyjne,towary z Poznania do Czech?

Jesteśmy firmą transportową z bazą w pobliżu granicy z Czechami. Obsługujemy ładunki z Czech z dostawą do Polski, w tym również do Poznania.Jako ładunki w druga stronę wykonujemy przewozy z Polski do Republiki Czeskiej.

GoCar Transport z Czech,to przewozy ładunków pojedyńczych palet i ładunków całopojazdowych,wielopaletowych w konkurencyjnych cenach.


Proponujemy konkurencyjne warunki cenowe na transport paletowy z Czech i z Polski do Czech.Przewozimy towar na paletach różnego typu euro,przemysłowe,inne wymiary,a także towar luzem np kartony,długie elementy. Naszą mocną stroną jest szybka reakcja i podjęcia ładunku z Czech z dostawą po Polsce,ale to nie wszystko....

W ramach dostaw z Czech obsługujemy stałych Klientów,jesteśmy podwykonawacmi dla firm spedycyjnych i wielkich firm logistycznych np Rhenus,Raben,Yusen,ale również i Państwa towary obsłużymy bezpośrednio na korzystnych warunkach.

Dysponujemy autami z windami,co pozwala na załadunek i rozładunek palet,towaru w każdych warunkach.Transport autami z windą z Czech do Poznania, to swoboda załadunku i rozładunku towaru w każdych warunkach - obsługa dostawa w systemie drzwi-drzwi i burta- burta.

Transport nietypowych elementów z Czech do Poznania,Polski.Pracujemy na autach typu plandeka,takie rozwiązanie pazwala na załadunki boczne długich elementów do 4m.Konkurencyjne ceny,warunki ustalane indywidualnie.Regularne zlecenia to korzystniejsze warunki.

Usługa bezpośrednio od przewoźnika pozwala na szybki i stały kontakt i konkurecnyjne stawki oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.


Dopasowujemy cenę do trasy,wielkości ładunku,masy i terminu dostawy lub podjęcia ładunku.

Możliwość łączenia ładunków drobnicowych,to rozwiązanie pozwala obniżyc cenę przewozu.

Jesteśmy gotowi wykonywać dla Państwa regularne zlecenia na trasie Poznań, wielkopolskie- Czechy np. Hradec Kralove,Liberec,Mlada Boleslav,Olomouc, Praga,Brno,Ceska Lipa i inne 

Przy dłuższej współpracy nasze auta mogą służyć jako Państwa nośnik reklamy mobilnej. Poszerz i utrwal wizerunek swojej firmy i zdobywaj nowych klientów GOCAR Transport Poznań – Czechy.Dostawy i zaopatrzenie.

Wybierz miasto: