Jak działamy?

Od wielu lat wykonujemy codziennie zlecenia dla firm różnej wielkości i posiadamy spore doświadczenie w transporcie różengo rodzaju materiałów.Znamy się na transporcie i wiemy na co zwrócić uwagę,aby skutecznie wykonać Państwa zlecenie.

Wybierając nas dajecie nam Państwo kredyt zaufania.My poprzez wieloletnie doświadczenie, wspołpracę z międzynarodowymi firmami oraz mikroprzedsiębiorstwami pozyskalismy kompetencje,wiedze i poziom jakości obsługi,który zadowoli Państwa w pełni.Kompetentne osoby nadzoruję proces przewozu Państwa ładunku od momentu podjęcia,aż po dostarczenie i przekazanie informacji zwrotnej o wykonaniu zadania. 

Stanowimy atrakcyjną alternatywę na rynku transportowym w zakresie ceny, rodzaju ładunku,czasu realizacji,poziomu obsługi.

Cenimy dobrze wykonaną pracę.Otwarci na Państwa potrzeby, konstruujemy usługę i cenę tak,aby dac Państwu satysfakcję i budować Nasze relacje na zasadzie partnerskiej współpracy WIN-WIN (wygrany-wygrany). Obok skutecznego transportu dajemy gwarancję jakości i bezpieczeństwo.

Każdy etap naszej pracy to troska o klienta i działania oparte na wiedzy i doświadczeniu. 

 

Realizujemy zlecenia w zakresie:

transport Poznań Polska Czechy,Austria, Niemcy, Holandia

ładunki całopojazdowe i drobnicowe

jako ładunki powrotne,zaopatrzenie Państw firm

ładunki do max 2t jako transport Poznań Polska, opcjonalnie do 5t i 24t

wysoka jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług

możliwie najkrótszy czas przepływu towaru

asymilacja z Państwa przedsiębiorstwem,aby wydajność transportu była najwyższa


Jesteśmy otwarci na Państwa zapytania i sugestie. Zapraszamy do współpracy. 

Wybierz miasto: